pexels-photo-298864-1.jpeg?w=7101987

Produkcja obuwia - Lavaggio

Historia firmy Lavaggio sięga 1987roku.

Wtedy właśnie Tadeusz Kręcioch w swojej rodzinnej miejscowości w Stanisławiu Dolnym otworzył zakład ręcznej produkcji obuwia. Jak sam wspomina już od pierwszego dnia z pasją i największą dbałością o każdy szczegół pragnął tworzyć wygodne obuwie męskie. Zanim mógł pozwolić sobie na zatrudnienie pracowników, często własnoręcznie wyprodukowane obuwie rozwoził wieczorami po całej Polsce.

Z biegiem czasu w rozwój firmy zaczęła angażować się cała rodzina. Zatrudnialiśmy kolejnych pracowników, co pozwoliło rozbudować zakład i wyposażyć go w nowoczesny sprzęt, który pozwala nam nadążać za najnowszymi trendami.

Produkujmy obuwie ze skór naturalnych o najwyższej jakości. Posiadamy szeroki wybór wzornictwa obuwia męskiego – wizytowego, sportowego jak i codziennego.

Pan Tadeusz po dzień dzisiejszy przekazuje swoim pracownikom pasję oraz dbałość o produkt na każdym etapie jego produkcji.

2022

Sklep internetowy Labotti.pl

Właśnie w tym roku Pan Tadeusz wraz z synami zdecydowali się na pokazanie swych wyrobów szerszemu gronu klientów wykorzystując do tego możliwości interneu.

Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo dla siebie idealnie pasujące buty i pomożecie kontynuować wspaniała tradycję małej podkrakowskiej manufaktury.